Hakkımızda

AGROMAR MARMARA TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Firmamız 1993 yılında Bandırma yolu 1. Km 16700 Karacabey, Bursa adresinde tarımsal faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuştur.  Faaliyetlerine başladığı ilk yıllardan itibaren tarımdan elde edileni tarıma aktarma düşüncesi ile hareket etmiş ve her yıl büyüme odaklı olmuştur. Bu düşünceler doğrultusunda, 1998 yılında mısır tohumu kurutma tesisi inşa edilmiş ve ilk mısır denemelerine başlanmıştır. O günden bu güne her yıl artan üretim, işleme ve satış pazarlama kapasitesi ile günümüzde bir çok yerli ve yabancı müşterilere kontratlı tohumluk üretimi gerçekleştirmektedir. Son yıllarda firmamız Türkiye Cumhuriyetleri, Fransa, Rusya başta olmak üzere birçok ükleye tohumluk ihracatı gerçekleştirmektedir.

Hibrid açık tarla sebze ve tarla ürünlerine ait çeşitler üzerinde tarla denemeleri yapılarak Türkiye şartlarına uygun çeşitler seçilir. Seçilen çeşitler Agromar'ın kendi depolarında ve ekipmanları ile paketlenerek Agromar markası ile satışa sunulmaktadır. Hassas denemeler ve adaptasyon çalışmalarından sonra ayçiçeği, mısır ve kanola üretimi ve bu çeşitlerin satış ve pazarlaması Agromar markası ile yapılmaktadır. Ayrıca dış piyasalara ihracat için kontratlı mısır ve ayçiçeği üretimi, faaliyetler arasındadır. 

 

 

Ana Faaliyet konuları;

 

 

Neden biz ?

  • Geleceğe dair planlama
  • Hızlı büyüme
  • 65.000 m2 üretim alanı
  • Modern İşleme/Üretim tesisi
  • Deneyimli kadrosu
  • Kazançlı Üretim
  • Tarımdan elde edileni tarıma yatırma felsefesi

Hakkımızda

AGROMAR A.Ş; temel olarak tohum üretim, işleme ve pazarlama şirketi olarak '93 yılında Bursa-Karacabey'de kurulmuştur. Tohum üretimi deneyimli teknik kadrosu ile kontrat bazlı olarak hem iç hem de dış pazar ihtiyacını karşılamak üzere yapılmaktadır.


Devamı